اطلاعیه 14

1397/04/28

اخذ مجوز غرفه سازی

 

متقاضیانی که غرفه آن ها به صورت "بدون تجهیزات" در جانمایی ثبت شده، برای اخذ مجوز غرفه سازی باید در بازه زمانی 30 تیر 97 (شنبه) تا 4 مرداد 97 (پنجشنبه) به ستاد برگزاری مراجعه کنند (ساعات مراجعه برای اخذ مجوز و پاسخگویی از ساعت 10 صبح تا 5 بعد از ظهر). مدارک مورد نیاز برای اخذ مجوز غرفه سازی از منوی "شرایط غرفه سازی" قابل دریافت است.  

توجه

در صورت عدم مراجعه به موقع بر اساس بازه زمانی مذکور، دریافت مجوز غرفه سازی مشمول پرداخت جریمه خواهد بود.

لازم به ذکر است بر اساس دستورالعمل­های معاونت فنی و مهندسی شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ا، مشارکت کننده (بر خلاف سنوات گذشته) رأساً نمی تواند اقدام به غرفه سازی نماید و الزاماً غرفه سازی فقط توسط پیمانکاران مورد تأیید شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ا (دارای گرید) امکان پذیر است، لذا ستاد برگزاری به هیچ عنوان نمی تواند خلاف این موضوع رفتار نماید.

اطلاعات مورد نیاز نظیر مواد و ابزارهای ممنوعه، ارتفاع مجاز ساخت و ساز برای سالن ها و ... همه از طریق منوی "شرایط غرفه سازی" در دسترس است.

برای اخذ مجوز غرفه سازی لازم است که مشارکت کننده نسبت به پرداخت سپرده غرفه سازی از طریق پنل کاربری خود اقدام کرده باشد (فقط پرداخت اینترنتی). پرداخت سپرده غرفه سازی بر عهده مشارکت کننده است و بنابراین ستاد برگزاری مسئولیتی در قبال پاسخگویی به غرفه سازان را نخواهد داشت به این معنا که مشارکت کنندگان می توانند ضمانت لازم (ضمانت عدم تخلف در فرآیند غرفه سازی و رعایت قوانین) را از غرفه ساز خود در هنگام انعقاد قرارداد اخذ کنند. سپرده غرفه سازی حداقل یک ماه پس از پایان کار نمایشگاه و کسر جرایم (در صورت وجود) به مشارکت کننده مسترد خواهد شد.